Aylar: Haziran 2017

Kauçuk Zemin Kaplama

Zemin kaplamaların özellikle de dış alan zemin kaplamaların birden fazla özelliklere sahip olduklarını bilmekteyiz. Teknolojinin gelişme göstermesi ile birlikte hayatımızdaki yeniliklerinde arttığını fark ederek çevre düzenlemelerinde de büyük bir yol kat ettiğimizi belirtmek isteriz. Parklarda veya bahçelerde, daha da önemlisi çocuk oyun alanlarının tamamında zeminle irtibatın kesilerek daha sağlıklı bir zemin elde edilmesi durumuna Kauçuk Zemin Kaplama demekteyiz. Yani şahsi yaşam alanlarınızda olduğu kadar, topluma açık olan alanlarda da çok sık rastladığımız bir gerçektir. Yani dünden bugüne bakacak olursak en güzel yeniliklerin uygulandığı alanlar tatbikîde açık alanlar olmaktadır. Hem kendi sağlığımız için, hem de çocuklarımızın sağlığı ve güvenliği için olması gereken bir durumdur.

İçerisinde bulundurduğu maddeler sayesinde hem yumuşak bir zemin sağlamakta, hem de temizlik açısından kolaylıklar sağlamaktadır diyebiliriz. Yapılan bir takım yorumlara ve açıklamalara göre alınan bilgiler arasında yer alan çocuk oyun parkları çocukların düşmesinde zeminden daha az hasara yer vermektedir. Yumuşak ve esnek yapısı olduğu için çocuklarımız oyun esnasında düştüklerinde çok fazla canları acımamaktadır. Parçalar halinde üretilerek parçalar halinde monte edilmesi ile birlikte görsel açısından da hoş bir görüntüye sahip olmaktadır. İsterseniz özel evinizin bahçesine, isterseniz yürüyüş alanlarınıza, isterseniz de merdiven girişlerinize Kauçuk Zemin işlemi uygulayabilirsiniz. Sağlığınız ve güvenliğiniz için en iyileri düşünülerek sizlere sunulmaktadır.

Özellikle kaygan zeminlerde çok daha fazla tercih edilmesi demek merdiven girişlerinde ki rampaların daha kullanışlı hale gelmesi demektir. Bundan dolayı rampalar bu malzeme ile kaplanarak iniş çıkışların daha rahat olması ve kaymaları engellemesi sağlanmaktadır. Durumu sadece iyi hava koşullarında değil, aynı zamanda da en zor hava koşullarında önlem almak maksadı ile de tercih edebilirsiniz. Yani yağmurdan ıslanan zeminlerde veya karla kaplı olan zeminlerde ne kadar faydalı olacağını görebilirsiniz. Bahçelerdeki yürüyüş alanlarında da hoş bir görüntü sergilemesi çevreye karşı farkındalıklarını da gözler önüne sermektedir. En son teknolojilere uygun olarak üretilen ve uygulanan Kauçuk Kaplama sayesinde çok rahat edeceğinizi belirterek bir de çok memnun kalacağınızı dile getirebiliriz.

Kauçuk Zemin

Darbelere karşı yüksek dirençli olan bu ürün özellikle de sosyal yaşantımızda çok fazla karşılaştığımız bir durumdur. EPDM olarak adlandırılan hatta ve hatta diğer adı ile de etilen propilen monomer olarak bilinmektedir. Ülkemizde olduğu kadar ülke genelinde de çok fazla kullanılmakta ve insan canlısı olan bir üründür. Yapacağımız ilk açıklamalar arasında ilk olarak çocuk oyun parklarını ele alabiliriz. Bildiğiniz gibi çok eskilerde çocuk oyun alanları direk toprak üzerine kurulmaktaydı. Bundan dolayı d çocukların en ufak bir dikkatsizliklerinde çok büyük zararlar yaşanabilirdi. Bunların önüne geçmek ve hatta daha temiz bir çevre edinebilmek için Kauçuk Zemin uygulanmakta ve kullanılmaktadır diyebiliriz.

Koruma özellikleri arasında yer alan darbeye karşı etkili ve esnek yapısı yer almaktadır. Yani kullanımı ve uygulanışı bakımından da oldukça kolay olmaktadır. Piyasada en çok üretilen ve satılan ürünler arasında ilk sırada yer alarak sağlıklı bir yaşam sunabilmektedir. İsterseniz bireysel olarak, isterseniz de kurumsal olarak Kauçuk Zemin Kaplama kullanarak yaşam alanlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Her ne kadar ilk olarak çocuk oyun parklarını ele almış olsak bile aslında birden fazla kullanım alanları bulunmaktadır. En önemlisi de üst geçitlerin daha sakin ve daha güvenilir bir hal alması için zemin tabanına uygulanarak zorlu hava şartlarında da tedbir alınmaktadır. Yani kaymayı ve düşmeyi önleyerek dikkatli bir yürüyüş alanı oluşturabilir.

Yazın ve kışın özellikle de karlı havalarda oldukça işe yaramaktadır. Zeminin kayganlığını gidererek hareketlerin daha sağlam uygulanmasını sağlamaktadır. Vereceğimiz bir diğer örneklerden bir tanesi de toplu konutlarda yer alan apartman girişlerinde ki rampa yolların bu malzeme ile kaplanması güzel sonuçlar getirmektedir. Hem küçükleri, hem de büyükleri hatta ve hatta yaşlıları dahi rahat ettirebilmektedir. Düşme esnasında sert zemine denk gelmeyeceğinden dolayı hasarlarında minimuma indirildiği gözlemlenmiştir. Satın almak, yerinde uygulamak veya rakamsal konularda bilgi almak amacı ile Kauçuk Kaplama işlemi oldukça karlı görülmektedir. Yaşam kalitesinin bir tık daha yukarıya çıkmasını sağladığından dolayı çevreye vermiş olduğu görsellik açısından da beğeni toplayabilmektedir.

Yerinde Dökme Kauçuk

EPMD dökme kauçuk olarak bildiğimiz zemin kaplama işlemlerinin birden fazla kullanım alanları bulunmaktadır. Yerin kullanım alanına göre, hatta belirlenmiş olan desen motiflerine göre istenilen şekle gelebilmektedir. Her ne kadar ilk anlamda çocuk oyun alanlarında karşımıza çıkmış olsa bile yürüyüş alanlarında, park bahçelerde, basketbol sahalarında, tenis kortlarında da nizami bir şekilde uygulanabilir. Söz konusu olan hem çevrenin görselliğini hem de temizliğini sağlamak olunca tatbikîde Yerinde Dökme Kauçuk kullanmak en mantıklısıdır. Temizliği bakımından da toz toprağın ortadan kalmasını sağlayarak temiz bir çevre edilmesine olanak sağlamaktadır. Yumuşak ve esnek yapısı sayesinde de düşmelere karşı koruyucu kalkan görevini üstlenebilir. Sert zeminlerden daha faydalı ve daha sağlıklı olmaktadır.

Yapılan araştırmalara göre kişiye darbeyi sağlayan tatbikîde sert zeminler olmaktadır. Sert zeminlerin böylesine başarılı olan ürünlerle kaplanıyor olması ise başarının bir kanı olabilir. Yani çocuğunuzun parka eğlenmesini sağlamak için götürürken ardından canı yanmış bir vaziyette ayrılabilirsiniz. Bunların hepsi geride kaldı diyerek insan canlısı olan ve sağlığa son derece dikkat eden Dökme Kauçuk tüm dikkatleri üzerine toplayabilir. Uygulanacak alanın karar verilmesi durumunda kısa bir süre içerisinde işlemleri yapılarak kullanılır hale getirilebilir. Hava geçişlerine uygun olarak tasarlanmış yapısı, zorlu hava şartlarına karşı dayanıklı tabakası ve güneş ışınlarına karşı korumalı malzemesi ile oldukça başarılı bir üründür. Üretimi en fazla yapılan ve en fazla tercih edilen bir ürün olarak da bilinmektedir.

Biraz da uygulama şekli hakkında bilgi vererek sizleri bilgilendirmek gerekir ise sandığınız kadar zor değildir. İlk olarak beton zeminin düzgün ve pürüzsüz bir hale yani temiz bir hale getirilmesinden sonra uygulamaya geçilebilir. İlk aşamada beton zemine bir kat astar uygulaması yapılır. Bu uygulama zemin ile malzeme arasında tutucu görevi sağladığı için birbirine yapışmasını sağlamaktadır. Sonraki aşamada astar uygulaması kuruduktan sonra ise Yerinde Kauçuk Dökme uygulamasına geçilerek istenilen alan kaplanır. İstediğiniz renk ve desenlere sahip olarak uygulama yaptırabileceğinizi hatırlatarak hayallerinizi gerçekleştireceğinizi de belirtebiliriz. Gördüğünüz gibi son derece kolay ve son derece sağlıklı olacak şekilde teslim edilmektedir.

Dökme Kauçuk

Son yılların en çok beğenilen ürünlerinden bir tanesi de ıslak zemin kaplama şekilleridir. Yani insan güvenliğini sağlamak ve yaşam alanlarının daha güzel bir hale gelmesi için üretilmekte ve uygulanmaktadır. Bazen etrafımızda özellikle de açık alanlarda görmeye alışık olduğumuz zemin kaplamalardan bahsederek bunların olduğundan da fazla sağlıklı olduğunu dile getirmekteyiz. İsterseniz özel yaşam alanınızda mevcut olan çocuk oyun parkınızda, yürüyüş alanlarınızda veya basketbol sahalarınızda bile tercih edebileceksiniz. İsminden de anlaşılacağı gibi Dökme Kauçuk özellikle istenilen standartlarda ve renklerde uygulanabilir. Hatta ve hatta desen seçeneklerinin bile mevcut olduğunu belirterek gök kuşağı rengine anında sahip olabilirsiniz. Hem ülkemizde, hem de dünya genelinde en çok üretilen ürün olarak bilinmektedir.

Sert zeminlerin yeri geldiğinde insanlara ne kadar büyük zararlar verdiğini hepimiz bilmekteyiz. Özellikle de küçük çocukların daha fazla etkilendiğini dile getirerek düşmeler sonucunda canlarının fazlası ile yandığına şahit olmaktayız. Bu tür sorunların ortadan kalması için bir de daha temiz bir çevreye sahip olmak için uygulanmak olan bir malzemedir. Yumuşak ve esnek bir yapıya sahip olan Kauçuk Dökme tüm hava şartlarına karşıda dayanıklı olmaktadır. Mevsim geçişlerinde de sıcaklık değişikliklerinde, kayganlığı giderek zemin kaplaması ile bir de dayanıklı olan çeşidi ile akıllarda yer edinebilmektedir. Uygulama şekillerinde ise oldukça dikkatli olunduğu için herhangi bir zorluk çıkartmadığını da sizlerle paylaşabiliriz.

Yıpranmalara ve hasarlara karşı dayanıklı olmasını sağlayan ilk tabakada yer alan astarın ne kadar önemli olduğunu belirtmek isteriz. Yani uygulama esnasında sert zeminin dikkatli bir şekilde temizlenerek pürüzsüz hale getirilmesinden sonra tek kat astar dökülmektedir. Astar kuruma sağladıktan sonra ise istenilen renklere sahip olarak Dökme Kauçuk Zemin uygulamasına geçilmektedir. Bu işlemde başarılı bir şekilde sonuçlandıktan sonra kullanıma hazır hale getirilerek kullanıcılarına sunulmaktadır. Hem kamuya açık alanlarda, hem özel yaşam alanlarında, hem de toplu yaşam sitelerinde en çok tercih edilen üründür. Kayganlığı ortadan kaldırması, daha kolay bir yaşam alanları sunması da özellikleri arasında bulunmaktadır. Güvenli ve mutlu bir şekilde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Poliüretan Zemin

Günümüzde teknolojinin gelişme göstermesi ile birlikte yeniliklerinde hayatımıza girdiğini görebilmekteyiz. Yani her alanda ve dalda inanılmaz değişiklikler yaşanırken bir de meydana getirilen farkındalıklar da görülmeye değer güzelliklerdedir. Özellikle iç ve dış alanlar için tercih edilmekte olan zemin kaplama çeşitlerinin çoğaldığını görerek günden güne de kendini yenilediğini görebilmekteyiz. Özellikle ülkemizin dört bir tarafında Poliüretan Zemin tercih edilerek en çok satılan ürün olarak bilinmektedir. Kullanım alanlarına göre birden fazla tercih yapabileceğiniz seçenekleri ise mat, parlak veya renkli yüzeyler olabilmektedir. Dediğimiz gibi hem iç alanlarda, hem de dış alanlarda gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Güneş ışınlarına karşıda koruyucu olduğunu belirtmek isteriz.

Kimi zaman koridorlarda uygulandığını görerek, kimi zamanlarda da iş makinalarının daha rahat çalışması için bulundukları alanlara uygulanabilir. Yani fabrikaların imalat bölümlerinde tercih edilebilir veya evimizin bahçesinde tercih edebiliriz. Her türlü aşınma ve deformasyonlara karşı dayanıklı olan Zemin Poliüretan kullanıcıları tarafından da büyük beğeni kazanmıştır. Yani bir günlüğüne değil uzun yıllar boyunca bozulmadan kullanabileceğiniz bir zemindir. Her şeyden önemlisi kolay temizlik sağlayarak hijyen bir ortam oluşmasına zemin hazırlayabilir. Estetik ve sıra dışı görünümü ile de göz kamaştırmaktadır. Kaymaz zemin özelliği sayesinde de bakım maliyeti gerektirmeyecektir. Matlaşmayan, çatlamayan ve ultraviyole ışınlara karşıda dayanıklıdır. 90 ile 30 derece sıcaklıklara da dayanabilmektedir.

Toz tutmayan özelliği ile bulunduğu alanlarda harikalar yaratan zeminimiz tüm dünya genelinde büyük bir keyif ile kullanılmaktadır. Yapılan araştırmalara göre son yılların en başarılı ürünü olarak en çok satılan ürünleri arasındadır. Tercih edilmesi kadar uygulanması da bir o kadar kolay olan Poliüretan için ilk olarak zemin etütü yapılmakta ve sonrasında da hazırlık çalışmaları yapılmaktadır. Kapalı alanlarda örnek vereceğimiz basketbol sahalarının alt zeminlerine döşenerek meydana çok güzel görüntüler çıkmaktadır. Bunlarla da sınırlı kalmayarak hastane koridorlarında, müstakil evimizin açık alanlarında uygulama sağlayabileceğiz. Söz konusu olan durum uygulamanın yapılabileceği alanın şartlara uygun olması veya şartlara uygun hale getirilmesi durumudur. Bunlar halledildikten sonra ise gerisi çok daha kolay olarak halledilmektedir.

Voleybol Sahası

Günümüz şartlarında açık ve kapalı alanlarda tercih edilen ıslak zemin kaplamaları oldukça kullanışlı hale gelmektedir. İlk olarak çocuk oyun alanlarında ve parklarında tercih edilerek tepkilerin ne yönde olacağı tespit edilirken çok daha kullanışlı olduğu anlaşılmıştır. Yani sert zeminin insan vücuduna daha fazla zarar verdiği bilindiği üzere artık sert zeminlerin daha yumuşak hale gelmesi sağlanmaktadır. Oyun parklarının yanı sıra daha geniş alanlarda da uygulandığını belirterek özellikle de her zaman merak ettiğimiz Voleybol Sahası zemin çeşitlerinde de aktif rol oynamaktadır. Söz konusu olan spor olunca sporun yapılacağı alanların çok kaliteli ve çok başarılı olması gerekmektedir. Yani hem seyirciyi mutlu edecek, hem de sporcuyu rahat ettirecek alt zeminler kullanılmaktadır.

Birden fazla renk seçeneği bulunan ve oynanacak olan sporun özelliğine göre özellikleri belirlenebilmektedir. Söz konusu olan spor dalımız için yani Voleybol Sahası daha çok koşarak ve zıplayarak yapılan bir spor olduğu için burada sporcuların zarar görmemesi sağlanmaktadır. Akrilik zemin tam da isteklerin karşılanabileceği bir zemin çeşidi olduğu için bu tarz spor dallarında tercih edilmektedir. Yumuşak ve esnek yapısı sayesinde sporcuların daha rahat hareket etmesini sağlayarak bir de oluşabilecek bacak ve bel ağrıların ortadan kalmasına yardımcı olabilir. Güneş ışınlarına dirençli olan ve her türlü hava şartlarına dayanıklı olarak üretiliyor olması ise ürünün yani zeminin çok daha uzun yıllar boyunca kullanmayı hedeflemektedir.

Çok amaçlı olarak alt zeminlerde kullanılması uygun görülen bu zemin kaplamalar toz barındırmadığı kadar özel bakım ihtiyaçlarına da düşkün değildir. Kayma yapmayan, oldukça rahat yürümeyi veya koşmayı sağlayan istenildiği takdirde de renk seçeneklerine sahip olunabilecek sıra dışı malzemedir. Yıpranmalara, deformasyonlara karşı dayanıklı olmasında da oldukça başarılıdır. Kullanım alanları olarak birden fazla seçeneklere sahip olduğu için açık veya kapalı olan tüm Voleybol Sahası için kullanılabilmektedir. İstenilen tercihlere göre zemin üzerinden 2 veya 3mm kadar daha kalın döşenebilmektedir. Bu çalışmalar dünya standartlarına uygun olabilecek şekilde tasarlanacağı için spor dalının da en iyi şekilde gerçekleştirilebilmesine yardımcı olmaktadır.

Basketbol Sahası

Günümüzde basketbol sporunun ne kadar önemli olduğunu hatırlatarak özellikle de dünya genelinde rakiplerinin fazla olduğunu görmekteyiz. Sıçrayarak yapılan bir spor dalı olduğu için top yardımı ile potaya atılan sayıların fazla olması ile kazanılmaktadır. Bu spor dalında yer alan yüzlerce dünya devi olmasından dolayı oyun alanlarının da bir o kadar kaliteli ve başarılı olması gerekir. Sporcunun yorulmaması ve aynı zamanda topun daha iyi sıçramasını sağlayabileceği için Basketbol Sahası olarak tercih edilen zemin ürünleri akrilik veya poliüretan olabilir. Bu ürünler yumuşak ve esnek yapılara sahip olmasından dolayı da düşme esnasında oyuncuya veya sporcuya zarar vermemektedir. Daha doğrusu sert zeminlerle kıyasladığımız zaman bu zeminlerin daha başarılı olduğunu görebilmekteyiz.

Kapalı alanlarda ve açık alanlarda kullanılmakta olan ıslak zemin kaplamaları geçmişten günümüze kadar milli spor dallarında da kendilerini gösterebilmektedir. O günlerden itibaren kullanım alanları daha da genişleyerek bizlere kolaylıklar sunmaktadır. Isıya ve darbelere dayanıklı olarak özel bir şekilde üretilen bu zeminler söz konusu olan Basketbol için de daha bir ayrıcalıklı olabilir. Orta katmanında yer alan koruyucu tabakası sayesinde sporcunun daha iyi atlamasını ve zıplamasını sağlayarak ayrıca bacak ve bellerde oluşabilecek ağrılarında önüne geçebilmektedir. Yani son derece sağlıklı olduğu kadar bir de son derece başarılı çalışmalara imza atabilmektedir. Önemli olan uygulanacak olan alana karar verilmesi ve uygun zemine sahip olmasıdır.

Sert zeminlerin daha sağlıklı hale getirilmesi için geliştirilen zemin kaplamaları aynı zamanda spor dalları içinde kullanılmaktadır. Hem açık alanlar için uygun olan, hem de kapalı alanlar için uygun olan bu malzemeler tüm hava geçişlerinde de beklenilen performansları sergileyebilmektedir. Estetik ve ekonomik olarak adlandırılan ve istenildiği takdirde renk seçeneklerinden de faydalanılabilen Basketbol Sahası alt zeminleri tatbikîde özel olarak tasarlanmıştır. Kayma yapmayan, toz barındırmayan, temizlik ve bakım gerektirmeyen, yıpranmayan veya deformasyona uğramayan başarılı ve kaliteli aynı zamanda uzun yıllar boyunca kullanılabilen bir üründür. Unutmayın alt zemin tercihleri beklentilerin karşılanabilmesine göre değişebilmektedir. Yani ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapabilirsiniz.

Tenis Kortu

Tün dünya genelinde büyük bir başarı ile tercih edilen ve kullanılan zemin kaplamalar özellikle sert zeminin daha yumuşak hale gelmesi için geliştirilmiştir. Bilindiği gibi sert zeminlerde yürümek veya koşmak oldukça ciddi zararlar verebilir. Yani bacak ve bel ağrılarına neden olarak ilerde sakatlanmalara kadar gidebilir. Bundan dolayı özellikle de Tenis Kortu için geliştirilmiş olan akrilik zemin kaplama dünya standartlarına uygun bulunmaktadır. Açık veya kapalı olan tenis oyun alanlarında sporcunun son derece sağlıklı ve esnek bir şekilde hareket etmesine yardımcı olmaktadır. Yani esnek ve yumuşak yapısı sayesinde sporcuyu yormamakta ve düşürmemektedir. Kayganlığı alarak mat bir görüntü sergilemesi hareketlerin daha kolay yapılmasına yaramaktadır.

Baktığımız zaman birçok alanda kullanılabilir olması fakat en fazla da tenis sporu için uygun olduğu bilinmektedir. Beklentiler olan sert ve esnek zeminin elde edilebilmesi açısından spor malzemeleri ile üretilmekte ve uygulanmaktadır. Ekonomik yapısı kadar değişen renk seçenekleri ile de hem spora, hem de sporcuya hitap edebilecektir. Yani renkler kadar desenlerde önemli olacağı için beklentilerin çok daha başarılı olduğunu belirtebiliriz. Kısacası şunu anlamak gerekir ise Tenis Kortu için tercih edilmesi gereken en önemli zemin kaplaması spora uygun olan akrilik kaplamadır diyebiliriz. Yani zemini hem sert, hem de esnek hale getirmesi gerekmektedir. Böylece çok daha başarılı sporlar yapılabilir ve şampiyonluklar kazanılabilir.

Hem ülkemizde, hem de dünya genelinde teniz sporu ile uğraşan birçok kişi bulunmaktadır. Bunlar sadece profesyonel bir şekilde olmasa da amatör şekilde başlayan ve devam ettirenlerde mevcuttur. Kimi zaman açık spor salonlarında, kimi zamanlarda da açık spor salonlarında mevcut olan Tenis Kortu bölümlerinin alt zemin kaplamaları özel olmaktadır. Zemin kaplamalar tercih nedenlerine göre değişkenlik sağlayacağından dolayı da tenis sporu için de uygun olan zeminler tercih edilmektedir. Yani sporcunun rahat etmesini sağlayan, bacak ve bel ağrıları oluşturmayan, hem sporcunun atlamasında, hem de topun zıplamasında büyük katkılar sağlayacaktır. Her spor kuralına göre oynanması gerektiği için, kurala uygun olan alt zeminlerinde hazırlanması kesinlikle mecburidir.

Akrilik Zemin

Şimdilerde sert zemin tabakalarının ne kadar güzel kaplandığına şahitlik ederek hemen hemen her yerde karşımıza çıktığını görmekteyiz. Uygun alanların tespit edilmesi ile birlikte ekonomik ve güzel bir alan oluşturulması için ilk seçenekler olarak görülmektedir. Dünya standartlarına uygun olabilecek şekilde açık ve kapalı spor salonlarında ve tenis kortlarında uygulandığı bilinmektedir. Hem seyirciyi, hem de sporcuyu cezbedebilecek yapısı ve desenleri ile de göz kamaştırmaya devam etmektedir. Oldukça iddialı olan Akrilik Zemin uygulanmaya başlandığından beri gönül rahatlığı ile kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Hem sert, hem de esnek zeminler oluşturmanın en ideal yöntemi olarak dünya genelinde de uygulanmakta ve kullanılmaktadır.
Bu tür malzemenin uygulanabilmesi için gerekli olan zemin ise sert zemin olmalıdır. Yani zaten sert zeminin daha kullanışlı hale getirilmesi için geliştirilen bir sistem olduğu için aksine bir zemin düşünülemez. Yani toprak veya betonla kaplı olan alanların üstüne bu Zemin Akrilik uygulaması yapılarak alan daha güvenli ve daha görselli hale getirilecektir. İstenilen renk ve desenlere uygun olacak şekilde tasarlanıyor olması ise ayrıcalıkları arasında yer almaktadır. Baktığımız zaman özellikle de tenis sporu için geliştirilmiş olduğunu görerek bakım gerektirmediğini bilmekteyiz. Yani uzun seneler boyunca arıza yaratmadan kullanım imkânları sunmaktadır. Hem kullanıcısının, hem de tüketicisinin hoşuna giderek tasarlanması ne kadar faydalı olduğuna işarettir.
İçerisinde yer alan süspansiyon malzemesi sayesinde sporcusuna zarar vermeyen esnekliği mevcut olmaktadır. En önemlisi de bel ve ayak sakatlıklarını ortadan kaldırarak saha sağlıklı ve güvenli spor yapılmasına katkıda bulunmaktadır. Sıçrama bakımından da ideal olan esnekliği sağlıyor olması vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Birden fazla özelliği bulunan bu Akrilik Zemin Kaplama uygulamasının ne kadar önemli ve faydalı olduğunu bir kez daha anlayabilmekteyiz. Ürün hakkında detaylar ve fiyatlar için ilk yapılacak olan aşama yerin belirlenmesi ve nasıl bir şemanın meydana getirileceği bilgisidir. Bunlara karar verildikten sonra diğer işlemlerin daha kolay olacağını belirterek kısa bir süre içerisinde uygulamaya geçileceğini belirtebiliriz. Yani ülkemiz ve dünyamız için gerekli ve her daim olması gereken bir üründür.