Dökme Kauçuk

Haz 14, 2017 BLOG

Son yılların en çok beğenilen ürünlerinden bir tanesi de ıslak zemin kaplama şekilleridir. Yani insan güvenliğini sağlamak ve yaşam alanlarının daha güzel bir hale gelmesi için üretilmekte ve uygulanmaktadır. Bazen etrafımızda özellikle de açık alanlarda görmeye alışık olduğumuz zemin kaplamalardan bahsederek bunların olduğundan da fazla sağlıklı olduğunu dile getirmekteyiz. İsterseniz özel yaşam alanınızda mevcut olan çocuk oyun parkınızda, yürüyüş alanlarınızda veya basketbol sahalarınızda bile tercih edebileceksiniz. İsminden de anlaşılacağı gibi Dökme Kauçuk özellikle istenilen standartlarda ve renklerde uygulanabilir. Hatta ve hatta desen seçeneklerinin bile mevcut olduğunu belirterek gök kuşağı rengine anında sahip olabilirsiniz. Hem ülkemizde, hem de dünya genelinde en çok üretilen ürün olarak bilinmektedir.

Sert zeminlerin yeri geldiğinde insanlara ne kadar büyük zararlar verdiğini hepimiz bilmekteyiz. Özellikle de küçük çocukların daha fazla etkilendiğini dile getirerek düşmeler sonucunda canlarının fazlası ile yandığına şahit olmaktayız. Bu tür sorunların ortadan kalması için bir de daha temiz bir çevreye sahip olmak için uygulanmak olan bir malzemedir. Yumuşak ve esnek bir yapıya sahip olan Kauçuk Dökme tüm hava şartlarına karşıda dayanıklı olmaktadır. Mevsim geçişlerinde de sıcaklık değişikliklerinde, kayganlığı giderek zemin kaplaması ile bir de dayanıklı olan çeşidi ile akıllarda yer edinebilmektedir. Uygulama şekillerinde ise oldukça dikkatli olunduğu için herhangi bir zorluk çıkartmadığını da sizlerle paylaşabiliriz.

Yıpranmalara ve hasarlara karşı dayanıklı olmasını sağlayan ilk tabakada yer alan astarın ne kadar önemli olduğunu belirtmek isteriz. Yani uygulama esnasında sert zeminin dikkatli bir şekilde temizlenerek pürüzsüz hale getirilmesinden sonra tek kat astar dökülmektedir. Astar kuruma sağladıktan sonra ise istenilen renklere sahip olarak Dökme Kauçuk Zemin uygulamasına geçilmektedir. Bu işlemde başarılı bir şekilde sonuçlandıktan sonra kullanıma hazır hale getirilerek kullanıcılarına sunulmaktadır. Hem kamuya açık alanlarda, hem özel yaşam alanlarında, hem de toplu yaşam sitelerinde en çok tercih edilen üründür. Kayganlığı ortadan kaldırması, daha kolay bir yaşam alanları sunması da özellikleri arasında bulunmaktadır. Güvenli ve mutlu bir şekilde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

ile b2badmin