Yerinde Dökme Kauçuk

Haz 14, 2017 BLOG

EPMD dökme kauçuk olarak bildiğimiz zemin kaplama işlemlerinin birden fazla kullanım alanları bulunmaktadır. Yerin kullanım alanına göre, hatta belirlenmiş olan desen motiflerine göre istenilen şekle gelebilmektedir. Her ne kadar ilk anlamda çocuk oyun alanlarında karşımıza çıkmış olsa bile yürüyüş alanlarında, park bahçelerde, basketbol sahalarında, tenis kortlarında da nizami bir şekilde uygulanabilir. Söz konusu olan hem çevrenin görselliğini hem de temizliğini sağlamak olunca tatbikîde Yerinde Dökme Kauçuk kullanmak en mantıklısıdır. Temizliği bakımından da toz toprağın ortadan kalmasını sağlayarak temiz bir çevre edilmesine olanak sağlamaktadır. Yumuşak ve esnek yapısı sayesinde de düşmelere karşı koruyucu kalkan görevini üstlenebilir. Sert zeminlerden daha faydalı ve daha sağlıklı olmaktadır.

Yapılan araştırmalara göre kişiye darbeyi sağlayan tatbikîde sert zeminler olmaktadır. Sert zeminlerin böylesine başarılı olan ürünlerle kaplanıyor olması ise başarının bir kanı olabilir. Yani çocuğunuzun parka eğlenmesini sağlamak için götürürken ardından canı yanmış bir vaziyette ayrılabilirsiniz. Bunların hepsi geride kaldı diyerek insan canlısı olan ve sağlığa son derece dikkat eden Dökme Kauçuk tüm dikkatleri üzerine toplayabilir. Uygulanacak alanın karar verilmesi durumunda kısa bir süre içerisinde işlemleri yapılarak kullanılır hale getirilebilir. Hava geçişlerine uygun olarak tasarlanmış yapısı, zorlu hava şartlarına karşı dayanıklı tabakası ve güneş ışınlarına karşı korumalı malzemesi ile oldukça başarılı bir üründür. Üretimi en fazla yapılan ve en fazla tercih edilen bir ürün olarak da bilinmektedir.

Biraz da uygulama şekli hakkında bilgi vererek sizleri bilgilendirmek gerekir ise sandığınız kadar zor değildir. İlk olarak beton zeminin düzgün ve pürüzsüz bir hale yani temiz bir hale getirilmesinden sonra uygulamaya geçilebilir. İlk aşamada beton zemine bir kat astar uygulaması yapılır. Bu uygulama zemin ile malzeme arasında tutucu görevi sağladığı için birbirine yapışmasını sağlamaktadır. Sonraki aşamada astar uygulaması kuruduktan sonra ise Yerinde Kauçuk Dökme uygulamasına geçilerek istenilen alan kaplanır. İstediğiniz renk ve desenlere sahip olarak uygulama yaptırabileceğinizi hatırlatarak hayallerinizi gerçekleştireceğinizi de belirtebiliriz. Gördüğünüz gibi son derece kolay ve son derece sağlıklı olacak şekilde teslim edilmektedir.

ile b2badmin