KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA

BLOK KAUÇUK ZEMİN

Blok kauçuk ürünümüz, yüksek dayanımı sayesinde, en zor şartlara maruz kalabilecek, crosfit spor zeminlerinde, hayvan yataklarında, üretim alanlarında kullanılan kauçuk zemin ürünümüzdür

INTERLOCK KAUÇUK ZEMİN

Interlock Kauçuk, işi kendi başınıza tamamlayabilmenizi sağlayarak size ek maliyetlerden tasarruf etmenizi sağlayan bir çözüm sunar.

SBR KARO KAUÇUK ZEMİN

Karo Kauçuk zemin kaplamaları dünyada son 40 yıldır oyun alanlarında en yüksek güvenlik standardını garanti eden zemin kaplama türüdür

EPDM KARO KAUÇUK ZEMİN

Kokusuzdur, iç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Darbe emicidir, kolay montaj, su birikintisi oluşmaz, Bakım kolaylığı, Kaymaya karşı koruyucudur.

KİLİT KAUÇUK ZEMİN ZEMİN

Kilit kauçuk, darbelere karşı dayanıklı ve esnek bir yapıya sahip olması nedeniyle çocuk oyun parkları, üst geçitler, okul bahçelerinde kısacası hassasiyet ve koruma gereken tüm zeminlerde kullanılmaktadır.

DÖKME KAUÇUK ZEMİN

Dökme kauçuk zemin kaplama ürünümüz darbe emiciliği ve yaralanmalara karşı koruyucu yapısının dışında dekoratif ve tasarımsal bir ürün olması hasebi ile en çok tercih edilen zemin kaplama türüdür.

Rulo Kauçuk zemin kaplama, yüksek elastikiyet, darbe koruyucu, ses ve ısı yalıtımı sağlayan fonksiyonel ürünlerdir. Isı ve ses yalıtımı sayesinde daha çok yapı sektöründe ve spor saha zeminlerinde kullanılmaktadır.