KİLİT KAUÇUK

Kilit kauçuk, aynı karo kauçuk gibi koruma özelliği, darbelere karşı dayanıklı ve esnek bir yapıya sahip olması nedeniyle çocuk oyun parkları, üst geçitler, okul bahçelerinde kısacası hassasiyet ve koruma gereken tüm zeminlerde kullanılmaktadır. Dekoratif desen sağlaması nedeni ile daha çok üst geçitler, yürüme yolları, peyzaj alanlarında daha çok tercih edilmektedir. Ayrıca birbirine geçmeli sistem olduğu için kısa süreli kullanımlarınız da yapıştırmadan, sök tak yaparakta çok rahat kullanabilirsiniz.

Kilit Kauçuk Ölçüleri

5 adet kilit kauçuk birleşiminden meydana gelen özel tasarım kilit kauçuk ürünümüz, aynı zamanda uygulama aşamasında büyük avantaj sağlamaktadır. Bir kilit ölçüsü 20 cm x 25 cm ‘ dir.

500 x 540 x 20 mm

500 x 540 x 25 mm

500 x 540 x 30 mm

500 x 540 x 40 mm

5′ li Kilit Kauçuk Zemine Uygulama Nasıl Yapılır?

Öncelikle kauçuk zemin uygulaması istenilen alan iyice incelenmeli ve alanın şapının düzgün olup olmadığı, helikopter betona sahip olup olmadığı analiz edilmelidir. Unutmayın ki zeminimiz ne kadar düzgün ve kusursuzsa uygulama başarınız ve görselliğinizde o kadar yüksek olacaktır.

Havanın yağışlı olmaması ve zeminin kuru olması gerekmektedir. Akabinde çift kompetandlı 10kg’lık Genthem Floor A ve B bileşenlerinden oluşan tutkal yere serpme yapılarak uygulanır ve kilit kauçuk ürünlerimiz zemine dikkatlice montajı yapılır.