SPOR SAHA ZEMİN


TENİS KORTU

TENİS KORTU

Tenis kortları, açık alanlarda akrilik ve epdm zemin kullanılır. Kapalı alanlarda ise poliüretan zemin sistemi kullanılarak uygulaması yapılmaktadır.


BASKETBOL SAHASI

BASKETBOL SAHASI

Basketbol sahaları, açık alanlarda akrilik ve epdm zemin kullanılır. Kapalı alanlarda ise poliüretan zemin sistemi kullanılarak uygulaması yapılmaktadır.


VOLEYBOL SAHASI

VOLEYBOL SAHASI

Voleybol sahaları, açık alanlarda akrilik ve epdm zemin kullanılır. Kapalı alanlarda ise poliüretan zemin sistemi kullanılarak uygulaması yapılmaktadır.

ATLETİZİM PİSTİ

ATLETİZM PİSTİ

Dökme kauçuk sistemi ile yapılan atletizm pistleri, darbe emici özelliği sayesinde, sporcu yaralanmalarını en aza indirerek, sporcu dostu bir ürün olmaktadır.

YÜRÜYÜŞ YOLLARI

YÜRÜYÜŞ YOLLARI

Yürüyüş yolları dökme kauçuk sistemi ile insanları yürüyüş sporu yapması amacı ile uygulanan alanlardır. Ülkemizde yürüyüş yollarının git gide artması sebebi ile insanlarında eğilimi artmaktadır.

BİSİKLET YOLU

BİSİKLET YOLU

Bisiklet yolları yaşam alanlarının içerisinde insanların rahatça bisiklet kullanmaları ve bu sayede spor yapmalarını amaçlayan spor alanlarıdır. Epoksi ve akrilik olmak üzere iki sistemde yapılmaktadır.