RULO KAUÇUK

Rulo Kauçuk zemin kaplama,  ürünümüz yüksek elastikiyet, darbe koruyucu, ses ve ısı yalıtımı sağlayan çok amaçlı ve fonksiyonel ürünlerdir. Isı ve ses yalıtımı sayesinde daha çok yapı sektöründe ve spor saha zeminlerinde kullanılan bir üründür.

SBR Rulo Kauçuk ve EPDM + SBR Rulo kauçuk zemin kaplama olmak üzere iki çeşittir.

SBR olarak adlandırdığımız hammadde; araç lastiklerinin geri dönüşüm tesislerinde elde edilen kırım yöntemi kullanılarak elde edilmesiyle ortaya çıkan gerçek bir çevre dostu hammadde türüdür.

EPDM olarak adlandırdığımız hammadde ise; sentetik olup, kokusuz olup, ürün renk ömrü olarak ortaya çıkan yüksek kaliteli bir kauçuktur.

SBR Rulo kauçuk, EPDM Rulo kauçuk ve SBR üstü EPDM Rulo kauçuk zemin kaplama, ısı ve ses yalıtım ürünlerinde 5 mm’den başlayıp 30 mm’ye kadar uzanan et kalınlığına sahip rulo kauçuklar üretmekteyiz.

Ürün Ölçüleri

1000 * 1000 * 5 mm – 30 mm

1000 * 2000 * 5 mm – 30 mm

1000 * 2000 * 5mm – 30 mm

Rulo kauçuk zemin kaplama ürünümüz 3mm ile 24db’lik topuk testini geçmiş olup artan et kalınlıklarında artan ses yalıtımları sağlamaktadır.

SBR Rulo, EPDM Rulo ve SBR üstü EPDM kauçuk zemin kaplama ürünlerimiz voleybol sahalarında, çok amaçlı spor sahalar, koşu ve yürüyüş yollarında, çeşitli ebatlardaki basketbol sahalarında, ağıllar, haralar ve hayvan çiftliklerinde kullanılmaktadır.

Spor Zemin Sektörü

Açık ve Kapalı spor salonlarında, akrilik ve poliüretan zemin sistemlerinin alt kısımlarında Darbe emici olarak kullanılmaktadır.

İnşaat Sektörü

Tüm yapılarda ses ve ısı yalıtımı sağlamak amacıyla şap altı, parke ve fayans altında  kullanılmaktadır.