BLOK KAUÇUK ZEMİN

Blok Kauçuk Zemin

Blok Kauçuk zemin kaplama ürünümüz yüksek mukavemet ve dayanıklılık istenilen yüzeylerde tercih edilen zemin kaplama ürünüdür. Daha çok hayvan yatakları, fitness salonları, crosfit alanları gibi zeminlerde kullanılmaktadır. Diğer kauçuk zemin kaplama ürünlerimizde olduğu gibi, blok kauçuk zemin kaplama ürünümüzde darbe emiciliği, yüksek dayanımı ve ısı-ses yalıtımı sayesinde çok tercih edilen bir ürünümüzdür.

SBR Blok Kauçuk ve EPDM + SBR Rulo kauçuk zemin kaplama olmak üzere iki çeşittir.

Blok Kauçuk Zemin Kaplama

SBR olarak adlandırdığımız hammadde; araç lastiklerinin geri dönüşüm tesislerinde elde edilen kırım yöntemi kullanılarak elde edilmesiyle ortaya çıkan gerçek bir çevre dostu hammadde türüdür.

EPDM olarak adlandırdığımız hammadde ise; sentetik olup, kokusuz olup, ürün renk ömrü olarak ortaya çıkan yüksek kaliteli bir kauçuktur.

SBR blok kauçuk, EPDM blok kauçuk ve SBR üstü EPDM blok kauçuk zemin , 20 mm’den başlayıp 30 mm’ye kadar et kalınlıklarında üretimi sağlanmaktadır.

Ürün Ölçüleri

1000 * 1000 * 20 mm –  25 mm – 30 mm

1000 * 2000 * 20 mm –  25 mm – 30 mm

1000 * 2000 * 20 mm –  25 mm – 30 mm

Uygulanacak Zemin Nasıl Olması Gerekir?
Kauçuk Kaplama, uygulamasının yapılabilmesi için zemin beton olmalıdır. Ancak asfalt zeminlerde yada kilit taşı döşenmiş yüzeylerde de tutuculuğunu iyi şekilde sağlamaktadır. Yüzey mümkün olduğu kadar pürüzsüz olmalıdır. Ayrıca Bu  ürünümüzde kullanım alanlarına bağlı olarak zemine yapışma zorunluluğu olmadığı için, düz ve sert herhangi bir zeminde de çok rahat kullanabilirsiniz. Bir tek toprak zeminlerde kullanılması yağmur ve çamurla zeminin sertliğini kaybetmesinden ötürü müşteri inisiyatifinde değerlendirilmesi gerekir.
Kauçuk Kaplama Montajı Nasıl Yapılır?
Öncelikle yerde mevcut olan tozların yada pisliklerin temizlenmesi gerekir, akabinde Waber Floor markalı çift kompenantlı kauçuk zemin yapıştırıcısını hazırlamak için; A kompenantının içine, B kompenantı aktarılarak, iyice karıştırılıp mala ile yüzeye serpme yapılmalıdır. Akabinde kauçukları düzenli bir şekilde yapıştırabiliriz.
Kauçuk Zemin Kaplama Fiyatları
Kauçuk Zemin Kaplama Fiyatları metraja, malzemenin kalitesine, et kalınlığına ve kullanım amacına göre değişmektedir. Bu neden doğru malzeme ve fiyat için lütfen satış temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.