SBR KARO KAUÇUK ZEMİN

"Karo Kauçuk zemin kaplamaları dünyada son 40 yıldır oyun alanlarında en yüksek güvenlik standardını garanti eden zemin kaplama türüdür"

Özellikleri

Ölçüler

 En/cm  Boy/cm   Et Kalınlığı / cm
  40     *   40                    2–2,5–3–4 
  50     *   50                    2–2,5–3–4
100        * 100                6 mm - 3 cm 
100        * 200                6 mm - 3 cm 
100        * 300                6 mm - 3 cm 

Renkler

Kırmızı, Yeşil, Siyah, Sarı Mavi ve Gri.

Avantajlar

Darbe emici olması, kolay montaj, su birikintisi oluşumunu önleme, Bakım kolaylığı, Ses ve ısı izolasyonu sağlar, Kaymaya karşı koruyucudur, Çevreci üründür.

Çocuklar, yaralanma riski olmaksızın mutlu bir şekilde eğlenmelerine izin verir. B2B Kauçuk Zemin Kaplamları, çocuklar zıplamasını ve dolayısıyla yaralanma riskini azaltarak zıplayıp yere düştüğünde etkili bir koruma sağlar. B2B Kauçuk Zemin Kaplamları, hemşirelik evleri ve rehabilitasyon merkezlerinde, çok nesil rekreasyon tesislerinde, okul bahçelerinde, jimnastik ve tırmanma ekipmanlarında ve yürüyüş yollarında elastik bir zemin kaplaması olarak etkilidir. Alfabe, numara ve tema seçeneklerinin yanı sıra yeni EPDM kauçuk zemin kaplamalarımız okullarda, anaokullarında ve gündüz bakım alanlarında oyun alanları tasarlamak için idealdir. Tüm spor ve oyun alanları ile eğlence parkları için eğitimsel ve görsel bir iyileştirme sunar.

Renkler

Kırmızı

Yeşil

Mavi

Siyah

Sarı

Gri

Karo Kauçuk Zemin uygulamalarında Alt Zeminin Nasıl Olması Gerekir?

Karo Kauçuk Kaplama, uygulamasının yapılabilmesi için zemin beton olmalıdır. Ancak asfalt zeminlerde yada kilit taşı döşenmiş yüzeylerde de tutuculuğunu iyi şekilde sağlamaktadır. Yüzey mümkün olduğu kadar pürüzsüs olmalıdır.

Karo Kauçuk Kaplama Montajı Nasıl Yapılır?

Öncelikle yerde mevcut olan tozların yada pisliklerin temizlenmesi gerekir, akabinde GENTHEM FLOOR markalı A kompenantının içine, B kompenantı aktarılarak, iyice karıştırılıp mala ile yüzeye serpme yapılmalıdır. Akabinde kauçukları düzenli bir şekilde yapıştırabiliriz.

Karo Kauçuk Zemin Kaplama Fiyatları

Karo Kauçuk Zemin Kaplama Fiyatları metraja, malzemenin kalitesine, et kalınlığına ve kullanım amacına göre değişmektedir. Bu neden doğru malzeme ve fiyat için lütfen satış temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.