KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA

SBR KARO KAUÇUK

"Karo Kauçuk zemin kaplamaları dünyada son 40 yıldır oyun alanlarında en yüksek güvenlik standardını garanti eden zemin kaplama türüdür"

EPDM KARO KAUÇUK

Kokusuzdur, iç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Darbe emicidir, kolay montaj, su birikintisi oluşmaz, Bakım kolaylığı, Kaymaya karşı koruyucudur.

KİLİT KAUÇUK ZEMİN

Kilit kauçuk, darbelere karşı dayanıklı ve esnek bir yapıya sahip olması nedeniyle çocuk oyun parkları, üst geçitler, okul bahçelerinde kısacası hassasiyet ve koruma gereken tüm zeminlerde kullanılmaktadır.

DÖKME KAUÇUK

Dökme kauçuk zemin kaplama ürünümüz darbe emiciliği ve yaralanmalara karşı koruyucu yapısının dışında dekoratif ve tasarımsal bir ürün olması hasebi ile en çok tercih edilen zemin kaplama türüdür. 

BLOK KAUÇUK

Blok kauçuk ürünümüz, yüksek dayanımı sayesinde, en zor şartlara maruz kalabilecek, crosfit spor zeminlerinde, hayvan yataklarında, üretim alanlarında kullanılan kauçuk zemin ürünümüzdür. 

RULO KAUÇUK

Rulo Kauçuk zemin kaplama, yüksek elastikiyet, darbe koruyucu, ses ve ısı yalıtımı sağlayan fonksiyonel ürünlerdir. Isı ve ses yalıtımı sayesinde daha çok yapı sektöründe ve spor saha zeminlerinde kullanılmaktadır.